O firmie

LECH Spółka Jawna jest jedną z największych hurtowni armatury sanitarnej w regionie południowo-wschodniej Polski oraz jednym z największych dystrybutorów podgrzewaczy wody w kraju.

Wyjątkowo szeroka oferta łącząca kilka branż budowlanych w jednym miejscu, wykwalifikowany personel, specjalistyczna wiedza, fachowe doradztwo oraz wieloletnie doświadczenie i solidność to nasze główne atuty.

Specjalizujemy się w detalicznej i hurtowej sprzedaży profesjonalnych artykułów:

 • armatury
  sanitarnej
 • techniki
  grzewczej
 • chemii
  budowlanej
 • kompleksowego wyposażenia
  i wykończenia łazienek

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem ponad 60 uznanych producentów polskich i zagranicznych. Oferujemy ponad 50 000 artykułów.

Świadczymy usługi projektowe oraz służymy fachowym doradztwem budowlanym. Nasi kontrahenci mogą skorzystać z kompleksowej i profesjonalnej usługi projektowania łazienek w trzech studiach działających w naszych salonach.

Posiadamy rozwiniętą bazę logistyczną z rozbudowanym zapleczem magazynowym, które oparte są na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Zapewniamy własny, bezpłatny transport na terenie pięciu województw oraz spedycję kurierską w pozostałych częściach kraju. Realizujemy zamówienia w ciągu 24 godzin.

Historia firmy LECH sięga początku lat 90. Ten czas to ciągły rozwój, sukcesywne rozszerzanie oferty, nieustanne zdobywanie doświadczeń i dbanie o zaufanie partnerów handlowych. Od początku działalności stawiamy na fachowość, odpowiedzialność i solidność. Dzięki temu wśród naszych odbiorców znajduje się kilkaset firm instalacyjnych, wykonawczo-budowlanych oraz detaliczno-hurtowych.

Zapraszamy Państwa
do naszego oddziału głównego i działów sprzedaży:

Oddział główny:

 • > Hurtownia armatury Lech.Łazienki i systemy grzewcze

Stacjonarne salony sprzedaży:

 • > Salon sprzedaży Lech 1Armatura i instalacje, galeria łazienek
 • > Salon sprzedaży Lech 2Studio łazienek

Nagrody i wyróżnienia:


 • Diamenty Forbes
  czyli nagroda dla firm szybko zwiększających swoją wartość

 • Firmy rodzinne Newsweeka
  czyli wyróżnienie dla firm rodzinnych, które w latach 2008-2011 czyli na przestrzeni 3 lat bardzo dynamicznie i szybko się rozwinęły.

Ponadto otrzymaliśmy liczne nagrody i certyfikaty w podziękowaniu za wieloletnią współpracę od producentów z którymi mamy przyjemność wymieniać doświadczenia oraz budować silną pozycję w polskiej branży wyposażenia łazienek oraz systemów grzewczych.