O firmie

LECH Spółka Jawna powstała na początku lat 90-tych. Oferta firmy obejmuje detaliczną i hurtową sprzedaż artykułów z następujących branż: armatura sanitarna, technika grzewcza, wyposażenie łazienek, glazura, gres, terakota i chemia budowlana.

Aktualnie posiadamy:

  • 2 oddziały detaliczne
    • Świat płytek-Centrum instalacji hydraulicznych
    • LECH II – Centrum wykończenia wnętrz
  • główny oddział hurtowy
    • LECH – hurtownia armatury , technika grzewcza

oraz rozbudowaną sieć sprzedaży obejmująca 5 województw, na terenie których zapewniamy bezpłatny transport. Na pozostałym obszarze Polski proponujemy wysyłkę kurierską.

W naszej ofercie handlowej znajduje się ponad 10.000 artykułów zarówno polskich, jak i zagranicznych dostawców (m.in. Cersanit, Opoczno, Paradyż, Armatura Kraków, Aquaform, Sanplast, Franke, Deante, Perfexim, Invena, Kamen, Kołtoń, Detal-met, Mcalpine, Viega, Unipak, New Trendy, Antado, Kospel, Elektromet, Biawar, Valsir, Afriso, Grundfos, LFP; jesteśmy również producentem mebli łazienkowych LECH).

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który służy specjalistyczną wiedzą i fachową pomocą. Wszelkie uwagi i zapytania składać można osobiście w naszych punktach, telefonicznie lub drogą e-mail. Nasi konsultanci ds. sprzedaży dołożą wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom i potrzebom.

Firma LECH od lat cieszy się zaufaniem wielu partnerów handlowych. Obecnie obsługujemy ponad 130 firm instalacyjnych, wykonawczo-budowlanych oraz detaliczno-hurtowych. Profesjonalizm, odpowiedzialność i solidność to nasze główne atuty, dzięki którym otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień branżowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, sklepy oraz podwykonawców.

z2

lech2

Nagrody i wyróżnienia

Od wielu lat cieszymy się ogromnym, ciągle rosnącym zaufaniem wśród naszych klientów i partnerów handlowych.  Obecnie obsługujemy stale ponad 150 firm instalacyjnych, wykonawczo-budowlanych oraz detaliczno-hurtowych. Dzięki znaczącej obecności na rynku wyposażenia łazienek i systemów grzewczych  to czym się zajmujemy opanowaliśmy do perfekcji .
Nasz zespół liczy ponad 30 osób. Razem dbamy o potrzeby klientów, w sposób najbardziej profesjonalny jak to tylko możliwe.

Sklep internetowy bridom.pl to fachowe doradztwo, szybka realizacja wysyłek oraz miła obsługa każdego dnia.

Docenia nas wiele instytucji oraz organizacji, od których otrzymaliśmy wyróżniania i nagrody, m.in.:

Diamenty Forbesa – czyli nagroda dla firm szybko zwiększających swoją wartość.

forbes

Firmy Rodzinne Newsweeka – czyli wyróżnienie dla firm rodzinnych, które w latach 2008-2011 czyli na przestrzeni 3 lat bardzo dynamicznie i szybko się rozwinęły.

newsweek

Ponadto otrzymaliśmy liczne nagrody i certyfikaty w podziękowaniu za wieloletnią współpracę od producentów z którymi mamy przyjemność wymieniać doświadczenia oraz budować silną pozycję w polskiej branży wyposażenia łazienek oraz systemów grzewczych.